Adaptery 220V (NAMIBIA, RPA, Botswana)

Adapter 220V niezbędny w NAMIBII, RPA, Botswanie aby podłączyć naszą europejską wtyczkę!

Jest to coś absolutnie niezbędnego. Uwaga! Żaden adapter "Światowy" dostępny w marketach w Polsce nie nadaje się na Namibię ponieważ nie ma takich wtyczek! 

Kiedy zobaczyłem co dynda na końcu kabla zasilającego małą lampkę nocną w naszym hostelu zdębiałem! Ale wielka! Jakie bolce! U nas zastosowano by takie złącza chyba pod 380V a tam… A na dodatek bolce były z pręta, a nie z blachy zwijane jak te na fotografii. Lampka była lżejsza niż wtyczka!

Przede wszystkim MUSICIE MIEĆ ADAPTER WIELKOŚCI STANDARDOWEJ WTYCZKI (taki jak u nas)! Jest to bardzo ważne bo np. na campingach lub polach biwakowych na farmach są słupki z możliwością podłączenia do prądu ale do tych puszek da się podłączyć najczęściej tylko za pomocą STANDARDOWEJ WTYCZKI! Żadnej przejściówki bardziej rozbudowanej nie podłączycie!

Uwaga! My zawsze wozimy OPRÓCZ samych adapterów zwykły, polski PRZEDŁUŻACZ  pozwalający podłączyć rozdzielacz na kilka  ładowarek i urządzeń. Oczywiście można kupić przedłużacz na miejscu, ale są z reguły bardzo duże i często mają dwa rzędy gniazd - namibijskie (kolejna NAM są dla nas bez sensu) i EU i są wielkie.

"Czerdżing tajm"... jest prąd to ładujemy!

Nasza oferta w sklepie jest dość szeroka i przemyślana pod kątem praktyki. Acha! Jadąc z grupą często nie macie czasu na zrobienie zakupów po przylocie bo prosto z lotniska jedziecie na pustynię (w epoce poCOVIDowej często jest też trudno kupić adaptery). Dla tego warto przejściówkę mieć już w Polsce by na Pustyni Namib nie zostać z pustymi akumulatorami!

Podstawowy adapter na 2 gniazda.

Fantastyczny rozdzielacz, w którym nie blokują się gniazda!

Adapter z rozdzielaczem obrotowym o 180 stopni

Adapter z rozdzielaczem z portami USB.


Adapter i ładowarka USB ważąca tylko 28 gramów!

To wszystko możecie kupić w naszym sklepie!

Oby nigdy nie zabrakło Wam prądu do naładowania akumulatorów aparatów fotograficznych i kamer!

Krzysztof Kobus - TravelNamibia.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl