Adapter 220V (NAMIBIA, RPA, Botswana)

Adapter 220V niezbędny w NAMIBII, RPA, Botswanie aby podłączyć naszą europejską wtyczkę!

Jest to coś absolutnie niezbędnego. Uwaga! Żaden adapter "Światowy" dostępny w marketach w Polsce nie nadaje się na Namibie ponieważ nie ma takich wtyczek! 

Kiedy zobaczyłem co dynda na końcu kabla zasilającego małą lampkę nocną w naszym hostelu zdębiałem! Ale wielka! Jakie bolce! U nas zastosowano by takie złącza chyba pod 380V a tam… A na dodatek bolce były z pręta, a nie z blachy zwijane jak te na fot. niżej. Lampka była lżejsza niż wtyczka!

Przede wszystkim MUSICIE MIEĆ ADAPTER WIELKOŚCI STANDARDOWEJ WTYCZKI (taki jak u nas)! Jest to bardzo ważne bo np. na campingach lub polach biwakowych na farmach są słupki z możliwością podłączenia do prądu ale do tych puszek da się podłączyć tylko za pomocą STANDARDOWEJ WTYCZKI! Żadnej przejściówki bardziej rozbudowanej nie podłączycie!

Uwaga! My zawsze wozimy OPRÓCZ samych adapterów zwykły, polski PRZEDŁUŻACZ (jak najmniejszy ale z jak największą ilością gniazd) pozwalający podłączyć kilka ładowarek i urządzeń. Oczywiście można kupić przedłużacz na miejscu, ale są z reguły bardzo duże i często mają dwa rzędy gniazd - namibijskie (kolejna NAM są dla nas bez sensu) i EU.

"Czerdżing tajm"... jest prąd to ładujemy!

Oby nigdy nie zabrakło Wam prądu do naładowania akumulatorów aparatów fotograficznych i kamer!

Krzysztof Kobus - TravelNamibia.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl