O firmie

Sklep NAMIB (www.namib.pl) założony jest przez parę podróżników, autorów książek, dziennikarzy, fotografów Annę i Krzysztofa Kobusów. Znacie nas z setek artykułów prasowych i dziesiątek książek takich jak chociażby ostatnie "NAMIBIA. Przez pustynię i busz", "USA. Droga 66 i Dziki Zachód", "Poradnik młodego podróżnika", "POLSKA Naj..." i wiele innych...

Specjalizujemy się w książkach oraz rękodziele z Afryki i Azji. Znajdziecie również u nas też wiele przedmiotów praktycznych takich jak chociażby akcesoria podróżnicze lub przedmioty wyposażenia domu.

Chcesz się więcej dowiedzieć o nas - zobacz stronę TravelPhoto.pl to nasze portfolio.

Inne nasze strony to:


 
 

Ale jednak sklep to biznes i kontakty z klientami. Ciekawi jesteście jak się sprawdzamy? Proszę bardzo... Zaczynaliśmy na Allegro. SuperSprzedawca... Opinie klientów:

Nam zawsze zależy na czasie... Wam pewnie też. Dlatego szybkość wysłania jest priorytetem. Jak wieczorem jest zamówienie do paczkomatu to wybieramy się na spacer z paczką.... Zdrowy spacer dla nas, a dla Was pewność, że zamówione rzeczy zaczną do Was jechać najszybciej jak się da...

Lubimy kurierów DPD chociażby z tego względu, że niedaleko jest od nas do ich centrali. Nadajemy paczki nawet w soboty! Macie szansę zamawiając coś w piątek wieczorem mieć paczkę w poniedziałek u siebie! Szybciej się nie da!

Odbiorcy mówią, że pakujemy wszystko po mistrzowsku. Ale co to za radość dostać książkę, która nowa wygląda jakby przeszła przynajmniej jeden długi wyjazd... Więc stosujemy profesjonalne owijki, pakujemy w foliopaki by nawet jak powiecie kurierowi by paczkę przerzucił przez płot i będzie ulewa to nic się zawartości nie stanie!


 

(c) Namib.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl