Czas realizacji zamówienia

Każdy towar wysyłamy zaraz po potwierdzeniu płatności od operatora. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Wiemy, że każdemu zależy na jak najszybszym otrzymaniu zakupionego towaru dlatego staramy się opłacone zamówienia realizować "od ręki". Paczki DPD nadajemy w ich centrali w Warszawie wysyłka jest więc w najkrótszym możliwym czasie - czas potrzebny DPD to średnio ok. 22 godziny (tyle mija od nadania do doręczenia wg. raportów jakie dostajemy) ale prosimy przeczytać na końcu o strefach dostaw.

Uwaga!

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Uwaga!

Staramy się nie nadawać paczek w piątki z rzeczami wymagającymi delikatnego traktowania. Spowodowane jest to tym, że przez weekend paczki przerzucane są w sortowniach co sprzyja zagubieniu/uszkodzeniu przesyłki, a nie wpływa na czas ich dostawy. 

Uwaga!

różne strefy dostaw. Jeżeli wysyłka jest z Warszawy do jednego z dużych miast (wojewódzkie) to jest to strefa najszybszej dostawy często z dnia na dzień. Jeżeli jednak dostawia ma być do mniejszej miejscowości lub do wioski gdzieś na uboczu to czas dostawy może się nie z naszej winy wydłużyć bo paczki trafiają najpierw do sortowni regionalnej i tam są wydawane do dostawy. Jeżeli rozminą się samochody z dostawą z głównej sortowni z czasem wyjazdu kurierów w teren to oczywiście czas dostawy się przedłuża.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl