Czas i koszty dostawy
Koszt i czas dostawy w NAMIB.pl. 

Koszt

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi/objętości zamówienia. Większe zamówienia mają bezpłatną dostawę. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Staramy się zawsze by był to koszt minimalny dla danej formy wysyłki! Nie zarabiamy dodatkowych złotówek na wysyłce!

 
Czas dostawy

Każdy towar wysyłamy zaraz po potwierdzeniu płatności od operatora. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Wiemy, że każdemu zależy na jak najszybszym otrzymaniu zakupionego towaru dlatego staramy się opłacone zamówienia realizować "od ręki". Paczki DPD nadajemy w ich centrali w Warszawie wysyłka jest więc w najkrótszym możliwym czasie - czas potrzebny DPD to średnio ok. 22 godziny (tyle mija od nadania do doręczenia wg. raportów jakie dostajemy) ale prosimy przeczytać na końcu o strefach dostaw.

Uwaga!

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Uwaga!

Staramy się nie nadawać paczek w piątki z rzeczami wymagającymi delikatnego traktowania. Spowodowane jest to tym, że przez weekend paczki przerzucane są w sortowniach co sprzyja zagubieniu/uszkodzeniu przesyłki, a nie wpływa na czas ich dostawy. 

Uwaga!

Są różne strefy dostaw. Jeżeli wysyłka jest z Warszawy do jednego z dużych miast (wojewódzkie) to jest to strefa najszybszej dostawy często z dnia na dzień. Jeżeli jednak dostawia ma być do mniejszej miejscowości lub do wioski gdzieś na uboczu to czas dostawy może się nie z naszej winy wydłużyć bo paczki trafiają najpierw do sortowni regionalnej i tam są wydawane do dostawy. Jeżeli rozminą się samochody z dostawą z głównej sortowni z czasem wyjazdu kurierów w teren to oczywiście czas dostawy się przedłuża.


 

namib.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl